Mess “Logistika & transport 2015”

Kutsume külastama
Helsingi messikeskuses 11.-13. juunini toimuvat messi
Logistika & transport 2015

20. korda toimuv juhtiv erialamess Logistika & transport on suunatud Soome, aga ka lähimaade transpordi ja logistika ala ettevõtetele. Messi korraldavad Helsingi Messikeskus koos Soome Ostu- ja Logistikaliidu ning Soome Transpordi- ja Logistikaliiduga.

Mess toimub kord kolme aasta jooksul. Kokku osaleb messil eksponendina üle 250 firma kümnelt maalt. Messil on esindatud veoautod Volvo, DAF, MAN, Scania, Mercedes-Benz, Renault, Iveco ja Sisu. Haagiste ja sinna juurde kuuluva, koormakatete jms poole pealt on kohal üle 40 eksponendi, sh Soome tootjad Fokor, Jyki ja VAK ning paljud välismaised. Messil on väljas kraanad ja eri liiki tõstukid, sh Konecranes, Toyota ja Kalmar.

Messil esindatud tootegrupid:
veoautod, paketiautod, bussid, treilerid, vagunid, konteinerid, kummid, temperatuuri kontrolli seadmed, varuosad ja lisavarustus treileritele, sõidukitele, haagistele, koormakäitlus ja turvaseadmed, kaubakärud, ratastel kaubaplatvormid, komponendid ja lisaseadmed kraanadele, laaduritele ja veoautodele, kaupade transportimise masinad ja konveierid, tõste, käitlus- ja kaalumisseadmed, automaatsed laostamisseadmed, riiulid, pakkemasinad ja -materjalid, koorma alused, laadimiskohad, puhastusmasinad, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, logistika teenused, konsultatsioonid, organisatsioonid ja liidud, koolitus.

Mess on avatud erialakülastajatele:
N-R 11.-12.06. kell 10–18 ja L 13.06. kell 10-15

 Tasuta sissepääsuks vajalik eelregistreerimine on korraldaja veebilehel avatud. Korraldaja kodulehel www.logexpo.fi on programmi ja osalejate info.

Äripäeva logistikauudised.ee kutsub neljapäeval, 11.6. osalema seminaril „Tõhusam logistika“. Seminar toimub laeval Tallinnast Helsingisse ja sellele järgneb messikülastus.

Lisaks juhime tähelepanu, et Helsingi messil on reedel, 12.6. palgilaadijate võistlused. Sellest kirjutas Äripäev viimases Metsamajanduses lk 30-31.

Profexpo OÜ, Helsingi Messikeskuse esindaja Eestis, pakub soovijatele ühepäevasid messikülastuspakette. Soovijatelt ootame reisija nime, sünnipäeva, telefoni, e-posti aadressi ja arve tasuja andmeid. Tähtaeg: hiljemalt 5. juuni. Kontaktinfo: 626 1347, e-post info@profexpo.ee.

Tiit Sarv
Profexpo OÜ juhataja
Tel 626 1347; info@profexpo.ee, www.profexpo.ee/messukeskus