Puit on tulevikumaterjal! Tule TTÜ-sse õppima puidutehnoloogiat!

Puit on tulevikumaterjal! Tule õppima puidutehnoloogiat puidu-, plasti- ja tekstiilitehnoloogia magistriõppekavale! Ingliskeelsel õppekaval on 2018/19 õppeaastal kokku 18 sihtstipendiumiga kohta. Vastuvõtt kestab 25. juunist kuni 4. juulini. Õppekava spetsialiseerumistel on tugev tööstus- ja tehnoloogiataust. Õppetöö raames toimuvad ekskursioonid ettevõtetesse, tehnoloogia õppeainetes tegeletakse tootearendusprojektidega ja õpetamisel osalevad külalislektorid tööstusest. Puidu-, plasti- ja tekstiilitehnoloogia eriala sobib hästi loomingulistele inimestele, andes võimaluse eneseteostuseks rahvusvahelises tiimis ideede genereerimisest ja kavandamisest kuni lõpptoote valmistamiseni välja.
Puidutehnoloogia suunal on tihe koostöö puittooteid, mööblit ja puitmaju tootvate ettevõtetega ja pakutakse ka häid praktikakohti. Eriala lõpetajaid ootavad hästi tasustatud töökohad metsa-, puidu-, mööblitööstuses ja puitmajade tootmises.
Igal aastal annab Eesti Mööblitootjate Liit välja 2000 € suuruse stipendiumi parimale 2. kursuse magistrandile ning Eesti Metsa ja Puidutööstuse Liit premeerib parimat lõpetajat 600 € stipendiumiga.

Peale lõpetamist ootab Sind Eesti suurim eksportiv tööstussektor.
Meie lõpetajad on leidnud endale erialased töökohad näiteks projektijuhi, projekteerija, tootearendusinseneri, tehnoloogi, tootmis-, müügi-, ostu-, kvaliteedi- või arendusjuhina. Meie lõpetajad töötavad ettevõtetes üle Eesti: Estonian Cell AS, AS Standard, AS Sarkop, Plaat Detail OÜ, Tarmeko LPD OÜ, Kohila Vineer OÜ, Valmos OÜ, Combimill Vaida OÜ, EVO Design OÜ, Kitman Thulema AS, Neiseri Grupp AS, Antsla Inno AS, Balti Spoon OÜ, Tekstuur OÜ. Harmet OÜ, Q-Haus Baltic OÜ, Aru Grupp AS.

Ingliskeelne õpe annab suure eelise töötamiseks rahvusvahelistes ettevõttetes nii Eestis kui ka välismaal. Meie lõpetajate kõige kaugemate töökohariikidena võib välja tuua USA, Kanada, Singapur, India, Hiina, Pakistan, Nigeeria, jt .

Lisainfo sisseastumise kohta:
https://www.ttu.ee/puidu-plasti-ja-tekstiilitehnoloogia 
https://www.ttu.ee/sisseastujale