Tallinnas Lasnamäel avati RAITWOOD SMUULI PUIDUTERMINAL

RAITWOOD SMUULI PUIDUTERMINAL AVATUD - välisvaadeRAITWOOD SMUULI PUIDUTERMINAL AVATUD - müügiladu

AS RAIT avas 20. juulil Lasnamäel Smuuli teel grupi kolmanda müügiterminali mis keskendub ehitajate puiduga varustamisele. Kaasaegne Drive-In lahendusega RAITWOOD SMUULI PUIDUTERMINAL võimaldab kiiresti ja mugavalt teenindada nii professionaalseid kui eraisikust ehitajaid. Müügiterminali teenindusruumid paiknevad tehases valminud puitbüroos, mille juures asub üle 2000 m2 pinnaga laohoone.

Uus Smuuli terminal on orienteeritud eeskätt Ida-Tallinna ja Tallinnast idasse jäävate piirkondade varustamisele. Müügiterminalid on veel Harkus ja höövlitööstuse juures Reolas, Tartumaal
Tellimusi on võimalik esitada ka e-terminali vahendusel www.raitwood.ee
Raitwood Puiduterminalide võrgus on saadaval väga lai valik ehituspuitu ja puidust viimistlusmaterjale.

Rait Grupp on kodumaine puidutöösuskontsern mis tegeleb okaspuidu töötlemisega. Hööveldatud ja värvitud viimistlusmaterjale pakutakse RAITWOOD kaubamärgi all ning aiatooteid turustatakse PARKWOOD märgi all. Saematerjali toodetakse kolmes saetööstuses mida ühendab NORDWOOD bränd ja mida omatakse ühiselt Lemeks Grupiga. Kokku annavad grupi ettevõtted tööd 280 inimesele, 2014 aasta kogukäive oli 68 milj Eurot ja viimasel viiel aastal on ettevõtted kokku investeerinud 16 milj Eurot.

Täiendav informatsioon:

Tiit Kams
Tallinna terminalide juht
+3725013998
tiit.kams@raitwood.ee

Ivar Dembovski
Juhatuse esimees / Chairman
+372 50 56765
ivar.dembovski@raitwood.ee
www.raitwood.ee